Informacja

Szanowni Państwo,

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Wilga 2000" zgodnie z art.130 par.2 Kodeksu pracy informuje, że w dniu 17 sierpnia 2020 r. (poniedziałek), biuro Spółdzielni będzie nieczynne. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Telefony alarmowe znajdą Państwo w menu: Kontakt.

Wakacyjny Piknik

W sobotę 25 lipca br. między 12:00 a 18:00 Radio Kolor razem z Urzędem Dzielnicy Praga-Południe zapraszają na Gocław, do urokliwego Parku nad Balatonem na Wakacyjny Piknik.

  Na najmłodszych czekają m.in.:
 • Zabawa w dmuchańcach
 • Trampolina od Parku Trampolin Jump World
 • Pokazy i trening karate z klubem AKA Warszawa
 • Pokazy gimnastyki artystycznej GWKS Ajsedora
 • Trening z Mistrzami sumo z UKS Niedźwiadek
 • Animacje sportowe z UKS Kliwer
 • Trening piłkarski
 • spotkanie z Alpakami z Zielonych Traw (między 13:30 a 14:30)
 • Dorośli także nie będą się nudzić:
 • Fitness dla dorosłych i darmowe konsultacje z trenerem personalnym Adrianem Miszczakiem
 • Zajęcia taneczne i kurs salsy
 • Konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych
  • Będzie także okazja skosztować pyszności od Piekarni Lubaszka, która przygotowała bezpłatne pyszności z jagodami. Na pikniku nie może zabraknąć grilla! Zatem o 15:00 organizatorzy zapraszają na bezpłatną degustację smakołyków prosto z rusztu!

   To i wiele więcej czeka nas w najbliższą sobotę! Do zobaczenia 25 lipca między 12:00 a 18:00 w Parku nad Balatonem! Wstęp wolny.

   Więcej informacji znajdziesz na: stronie organizatora.

   Wakacyjny Piknik
   Wakacyjny Piknik

Filmowa Stolica Lata

Kino Letnie nad Balatonem 2020. Wszystkim, którzy uwielbiają kino letnie na świeżym powietrzu przypominamy, że przez całe wakacje w Parku nad Balatonem, co tydzień odbywają się projekcje filmowe - Filmowa Stolica Lata. Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Sztuki Filmowej, a współfinansowany przez m.st. Warszawa, Urząd Dzielnicy Praga-Południe. W programie: komediowe wtorki w Parku nad Balatonem, środy z Kinem francuskim na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych, a czwartki to filmy lekkie łatwe i przyjemne w Parku Polińskiego.

Seanse w Parku nad Balatonem odbywają się co wtorek - w lipcu od godziny 21.30, w sierpniu od 21.00. Wstęp bezpłatny!

Więcej informacji znajdziesz na: Filmowa Stolica

Wydarzenie organizowane jest przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Repertuar kina plenerowego nad Balatonem
Repertuar kina plenerowego nad Balatonem

Przeglądaj wcześniejsze - Aktualności

Zasady bezpieczeństwa

Z uwagi na przypadki kradzieży jakie występują w naszej okolicy zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności i zabezpieczenie swojego mienia. Pamiętajmy o zasadach ułatwiających utrzymanie bezpieczeństwa…

Czytaj dalej

Jak poradzić sobie z upałami w mieszkaniu?

Długo utrzymujące się wysokie temperatury bywają dokuczliwe przede wszystkim w miastach. Specjaliści radzą, by w upalne dni nie wychodzić z domu. A co jeśli w naszych czterech ścianach też trudno znieść wysokie temperatury? Jest kilka sposobów na schłodzenie powietrza w mieszkaniu i przetrwanie takiej pogody.

Czytaj dalej

Brzoza przy ul. Witwickiego 36

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wilga 2000" informuje o zamiarze złożenia do Urzędu m. st. Warszawa – Wydział Ochrony Środowiska w dzielnicy Praga Południe wniosku o wydanie zezwolenia na usunięcie z terenu Nieruchomości przy ul. Witwickiego 36 (działka 12/55, obręb 3-06-07) brzozy o obwodzie pnia 109 cm. Brzoza stanowi zagrożenie dla budynku oraz użytkowników tarasów...

Czytaj dalej

Umycie kontenerów na śmieci

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wilga 2000" informuje, że w dniu 3 lipca 2020 r. po wielokrotnych prośbach i interwencjach pracowników Spółdzielni w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy, zostały umyte wszystkie pojemniki w komorach śmieciowych na Osiedlu. Firma świadcząca usługi sprzątania naszego Osiedla dokonała następnie ich dezynfekcji.

Czytaj dalej

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11       Przeglądasz: 1 / 11