Tekst do obrazka!

Witamy na stronach Spółdzielni Wilga 2000.

Jest nam niezwykle miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Mieszkaniowej Wilga 2000. Mamy nadzieję, że wizyta na naszych stronach pozwoli Państwu przyjrzeć się bliżej temu, z czego jesteśmy dumni. Wierzymy, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do zamieszkania na naszym osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo między innymi, informacje o działalności Naszej Spółdzielni, skład Zarządu, Rady Nadzorczej a także składy Rad Nieruchomości, akty prawne, uchwały oraz aktualności związane z działalnością Spółdzielni. Na naszej stronie będziemy zamieszczać aktualne ogłoszenia o przetargach oraz inne aktualności związane z życiem Spółdzielni.

Czytaj dalej lub Sprawdź swoje rozliczenia w eCzynsz

VI Nocny 4F Półmaraton Praski

W sobotę, 31 sierpnia 2019r. o godz. 20.30 odbędzie się VI Nocny 4F Półmaraton Praski - największy bieg w Warszawie o nocnym charakterze. Warszawa o zachodzie słońca, rześki letni wieczór, obniżająca się temperatura i szybka trasa wiodącą głównymi arteriami Pragi Południe, czyli warunki idealne do biegu!

Więcej

Kino Letnie nad Balatonem

W środę, 3 lipca 2019 roku obędzie się pierwszy seans kina plenerowego w Parku nad Balatonem. Seanse odbywać się będą w każdą środę aż do końca wakacji o godzinie 21:30 w lipcu oraz 21:00 w sierpniu 2019 roku. Wstęp bezpłatny.

Więcej

WZC 2019

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Wilga 2000” zwołuje na dzień 27 czerwca 2019 roku na godz. 18.00 Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej „WILGA 2000”
Zebranie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 312 przy ul.Umińskiego 12.

Więcej

Wybory Rad Nieruchomości

Szanowni Państwo, w związku z upływem kadencji dotychczasowych Rad Nieruchomości zapraszamy wszystkich członków na zebrania mieszkańców w celu wyboru Rady Nieruchomości na następną trzyletnią kadencję na lata 2019–2022.
Zebrania odbywać się będą w Sali samorządowej w budynku przy ul.Burzyńskiego 5.

Więcej

Dzień Dziecka w Parku nad Balatonem

Urząd dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy wraz Radiem Kolor organizują dnia 2 czerwca br. (niedziela) w godzinach 11:00-17.00 piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka.
Dzieci będą mogły skorzystać bezpłatnie z takich animacji jak: dmuchańce, foto budka, poczęstunek w Cafe Balaton czy kurs programowania i mini kurs żeglowania. Wstęp wolny.

Więcej