Tekst do obrazka!

Witamy na stronach Spółdzielni Wilga 2000.

Jest nam niezwykle miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Mieszkaniowej Wilga 2000. Mamy nadzieję, że wizyta na naszych stronach pozwoli Państwu przyjrzeć się bliżej temu, z czego jesteśmy dumni. Wierzymy, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do zamieszkania na naszym osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo między innymi, informacje o działalności Naszej Spółdzielni, skład Zarządu, Rady Nadzorczej a także składy Rad Nieruchomości, akty prawne, uchwały oraz aktualności związane z działalnością Spółdzielni. Na naszej stronie będziemy zamieszczać aktualne ogłoszenia o przetargach oraz inne aktualności związane z życiem Spółdzielni.

Czytaj dalej lub Sprawdź swoje rozliczenia w eCzynsz

Wybory Rad Nieruchomości

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wilga 2000" informuje, że odbywać się będą zebrania mieszkańców w celu dokonania wyboru Rad Nieruchomości na nową kadencję.

Więcej

Zamknięcie na klucz drzwi do komory śmieciowej.

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wilga 2000" informuje, że od dnia 27 marca br. zostaną zamknięte na klucz drzwi do komory śmieciowe. Od tej daty prosimy Państwa o zamykanie na klucz drzwi do komory śmieciowej.

Więcej

Pakiety dla właścicieli psów.

Informujemy, że w biurze Spółdzielni są dostępne bezpłatne pakiety na psie odchody. Zachęcamy właścicieli psów do ich pobierania.

Więcej

Statut zarejestrowany przez KRS

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Wilga 2000" informuje, że Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Postanowieniem z dnia 6 marca 2019 r. sygnatura akt WA.13 NS-REJ.KRS/006296/19/951 zarejestrował zmiany przyjęte przez Walne Zgromadzenie Członków w dniu 10 grudnia 2018 r. w Statucie SM Wilga 2000.

Więcej

Pismo Urzędu Miasta Stołecznego w sprawie przekształcenia...

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wilga 2000 przedstawia pismo Urzędu Miasta Stołecznego Urząd Dzielnicy Praga-Południe w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntu we własność.

Więcej